Poszukujemy pracownika na stanowisko IT help-desk z doświadczeniem

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok)
– kultura osobista
– komunikatywność
– wyksztalcenie informatyczne
– zapał do pracy i chęć rozwoju
– doświadczenie w kontakcie z biznesowym użytkownikiem komputera
– wiedza z zakresu sieci komputerowych i środowiska Microsoft Windows
– znajomość pracy w środowisku domeny Ms Windows
– bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office / Office 365

Oferujemy:
– jasno określone obowiązki
– luźną i sympatyczną atmosferę pracy
– nieustającą pomoc bardziej doświadczonych pracowników
– wsparcie w pracy z inżynierami systemowymi Microsoft, Cisco, Fortigate
– możliwość rozwoju specjalizacji w samodzielnie wybranej dziedzinie
– najlepsze biuro na bielanach, a może i w całej Warszawie (2 min do Metra, ogródek, chillout room, prysznic i bezpieczne miejsce na rowery, kuchnia z kuchenka, główny i zapasowy ekspes do kawy, grill i kominek 😊, wyjazdy integracyjne oraz najlepszy i najbardziej zaangażowany zespół w jakim pracowaliście.

Praca w Warszawie (Bielany), w pełnym wymiarze godzin.

Więcej o nas: www.zgoda.group

Jeśli uważasz, że to praca dla Ciebie napisz w dwóch zdaniach, dlaczego to Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną

Nie przesyłaj w wiadomości CV ani innych dokumentów.